![](/gruden/pixlr-2-kopija.jpg)
18 травня в Лозуватській школі відбулися заходи присвячені відзначенню Дня Європи. Для ознайомлення шкільної молоді з європейськими цінностями та традиціями; спонуканню дітей до висловлення власної думки через творчість про європейське майбутнє було проведено загальношкільну лінійку «Знай про Європу більше!». Учителем музичного мистецтва Карим І.В. спільно з педагогом- організатором Назаренко І.В. на перервах було організовано музичне караоке «Музичні кроки України в Європу: з історії пісенного конкурсу Євробачення».
Молодші школярі взяли участь у вікторині «Казкова Європа», перегому в якій здобула учениця 3 класу - Поліщук Аліна. На завершення вчитель географії для учнів 5 -11 класів провела гру –
...
Читати далі »
Переглядів:
370
|
Додав:
lozuvatka
|
Дата:
18.05.2018
|
| |
|
Статистика
Онлайн всього: 10 Гостей: 10 Користувачів: 0
|