П`ятниця, 24.05.2024, 13:55
Вітаю Вас Гість | RSS

 Лозуватський ліцей Шполянської міської ради

 ОТГ Черкаської області

Робота волонтера

 Від адміністрації школи, відповідальність за  належну  роботу  мовної  кампанії  була покладена  на   начальника  табору, вчителя англійської мови ІІ кваліфікаційної категорії  Кущенко Тетяну Олександрівну, яка 13-14 травня 2016 року була відряджена до м. Києва на практичний семінар, переймати досвід  в організації та проведенні мовного табору. На  кінець  семінару  кожен  присутній  отримав  іменний  сертифікат  учасника, а  головне – неоціненний  досвід.

З метою реалізації  завдань літнього мовного табору “Jump Into Summer” Тетяна  Олександрівна  у  тісній  співпраці  з  волонтерами  Габріелою  та  Ольгою працювали над підвищенням рівня володіння англійською мовою учнів школи, її  популяризації, вихованням у дітей інтересу до вивчення іноземних мов, створенням ситуації, в якій діти здобували необхідні мовні навички та непомітно долали мовний бар’єр, удосконалювали усне  мовлення, поєднували навчання із захоплюючим відпочинком, розкривали таланти дітей, виховували комунікативні потреби у пізнанні інших країн і народів, створювали мотивації для подальшого удосконалення англійської мови, підвищували  рівень мовної та мовленнєвої компетенцій дітей, а  головне - показали їм інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, де наголос робився на практичній частині й знаннях, які можна застосувати пізніше й у інших сферах.  Під  час  проведення святкової  лінійки  відкриття  табору  Габріела  пообіцяла, що  обов’язково  поділиться  досвідом вивчення англійської  мови  не лише в аудиторіях, але й у живому спілкуванні.

   За  час  функціонування  мовного табору    вихованці мали право  на  повагу особистості, індивідуальну та колективну творчість, пізнання, свободу вибору діяльності, вільне спілкування,  ініціативу,  можливість спілкуватися англійською  мовою та  застосовувати її у різних формах діяльності. Напрямок діяльності табору було розбито на декілька видів: проектні роботи, музично-театрально драматичний напрямок, спортивно-інтелектуальний, пізнавально-екскурсійний, здорового способу життя.

          Змістовному та активному відпочинку, збалансованому, раціональному харчуванню та незабутньому перебуванню дітей в таборі слугувала значна фінансова підтримка Голови  наглядової  ради  групи  компаній  ЛНЗ Дмитра  Кравченка, директора  ТОВ  «Маяк-Агро» Богача  Михайла Петровича, директора  СТОВ  «Першотравневе»   Степового  Віктора  Борисовича.

       Дякуємо  громадській  організації  GoGlobal  за  надану  можливість  взяти  участь  у  проекті, основним завданням якого було показати дітям, що вивчення мов — це легко і просто, а літній табір може бути веселим та яскравим. 

 

 

 

Упродовж 2 років наша школа тісно співпрацює з Корпусом Миру.

Корпус Миру є американською урядовою організацією, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. Здійснюючи свою діяльність у понад 120 країнах світу, КМ протягом чотирьох десятиріч надає технічну допомогу шляхом втілення в життя програм у сфері освіти, розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, охорони здоров’я.

З 18 червня 2010 року і до сьогодні в нашій школі активну позицію у виховній

системі підростаючого покоління займає  доброволець з США, волонтер Корпусу Миру – Пола Озборн.

 Метою перебування Поли в Лозуватській ЗОШ є:

·             Реалізація проектів, спрямованих на профілактику алкогольної, наркотичної залежності, а також тютюнопаління,

·             Впровадженню положень програми «Рівний Рівному» за напрямками пропагування здорового способу життя, лідерства, екології;

·             Зміцненню учнівського самоврядування, а також реалізації проектів щодо допомоги дітям-сиротам та дітям із особливими потребами;

·             Формування морально-духовних цінностей молоді у сучасному світі;

·             Організація змістовного дозвілля для учнів.

Завдяки активності та наполегливості Поли Лозуватська ЗОШ стала єдиною школою в Україні, яка перемогла одразу в 3-ох престижних проектах. Проект водних ресурсів допоміг нам встановили у школі 2 кулери та очисний фільтр для питної води в шкільній їдальні.

 

 

Так, як ми школа еколого-натуралістичного спрямування, то Проект Врятуємо дендропарк! був нашою місією. 

 

Отримавши грант ми закупили матеріали та збудували нову альтанку, і провели акцію Чиста планета – здоровя майбутнього! 

 

 

Проект Громадські ресурси - це один із найзначніших проектів у якому ми брали участь. Перемігши в ньому ми отримали грант з США. На ці кошти було зроблено ремонт в одному з приміщень школи для бібліотеки та читального залу. 

 

 

29 жовтня 2011 р. у стінах нашої школи відбувся семінар з громадської освіти, який проводили провідні Київські спеціалісти. Ініціатором цього семінару була пола. Гості провели цікавий та змістовний семінар для вчителів нашого закладу.

 Слід зауважити, що учні нашої школи ведуть активне листування з однолітками зі штату Флорида. 

Не так давно вони взяли участь у міжнародному конкурсі на кращий лист другу «Опиши свою країну». З гордістю хочу повідомити, що наші початківці перемогли в цьому конкурсі і отримали цінні подарунки. Це 4 ноутбуки. Тепер наші учні зможуть спілкуватись не лише в письмовій формі, а й в режимі ОНЛАЙН. Виходячи з вище сказаного хочу додати, що наш колектив не збирається зупинятися на досягнутому, і тому ми випробовуємо свої сили ще в 3-ох проектах: проект «Наука по всьому світу», в якому братимуть участь учні 5, 6, 7, класів; проект «Виховання юних лідерів через спорт»,здобувши перемогу в якому ми зможемо отримати нове спортивне обладнання; та проект «Імідж школи», який допоможе нам прикрасити шкільне подвіря. А з таким представником як Пола ми впевнені у своїх силах. 

 

 

 

 

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 237
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0