17:24 Знайомство з бібліотекою |
![](/gruden/dlja_kolazhiv3.jpg)
Першокласники Лозуватської школи здійснили екскурсію – знайомство до шкільної бібліотеки, де бібліотекар школи Коваленко Т.В. організувала виставку книжок для шестиліток та провела екскурсію читацькою залою. Діти з цікавістю слухали розповідь про призначення книги, дізналися про її виникнення, ознайомилися із правилами користування підручниками, відгадували казкових героїв і прослухали цікаве оповідання Джеремі Стронга «Гармидер у школі», стали читачами бібліотеки. На згадку про перше відвідування бібліотеки отримали в подарунок закладки для книги. |
Переглядів: 377 |
Додав: lozuvatka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0
|