20:51 Свято Хеловін в Лозуватській загальноосвітній школі |
![](/gruden/Photo_Collage_20181031_125303331.jpg)
![](/gruden/Photo_Collage_20181031_125814643.jpg)
Отже, Хеловін – це свято нечистої сили. Прийшло до нас із Америки та Канади. Зараз стає все більш популярним в країнах Європи, а зокрема і в Україні. Відмічали це свято і у нашій школі. Відбулося чудернацьке дійство, на якому учні проявили неймовірну фантазію і вигадку у створенні страхітливих образів та тематичних декорацій класів. Також в цей день вихованці 5-11 класів навчального закладу переглянули учбовий фільм англійською мовою про святкування Хеловіну у Британії. Учні 1-4 класів заспівали традиційні пісні та грали в рухливі ігри, а наприкінці дня найменші школярі отримали власноруч виготовлені їхніми батьками моторошних павучків-тарантулів. Свято мало пізнавальний характер і всім дуже сподобалося. |
Переглядів: 406 |
Додав: lozuvatka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0
|