Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші досягнення

Перелік наших досягнень можна переглянути за посиланням

За І семестр 2016-2017 н.р.

          Учні школи взяли активну участь в ІІ (районному) етапі предметних олімпіад, конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика.

      В ІІ етапі предметних олімпіад учні 9-11-х класів зайняли 7 призових місць: 2 – перших  місця  з  біології  та  української  мови  і  літератури (Олійник  Є.), 3 – других з  хімії  та  технлогій, 2– третіх місць з  фізики  та  правознавства.

           Результати II (районного) етапу предметних олімпіад

   

Предмет

I  місце

II місце

III місце

Всього

Українська  мова  та  література

1

 

 

1

Правознавство

 

 

1

1

Біологія

1

 

 

1

Трудове  навчання

 

1

 

1

Хімія

 

1

 

1

Фізика

 

 

1

1

Географія

 

1

 

1

 

    Призерами олімпіад стали:

- Олійник  Євгеній, учень 10 класу – І місце з біології, І місце з  укр.. мови  та  літ.;

- Олійник  Євгеній, учень 10 класу – ІIІ місце з фізики;

- Діденко  Анастасія, учениця  10 класу - IІ місце  з  хімії, IІ місце  з  географії;

- Діденко  Ліза, учениця  10 класу - ІIІ місце  з  правознавства;

- Турчак  Дмитро, учень  11  класу - IІ місце  з  трудового  навчання.

         Призерів районного  етапу  підготували вчитель української мови  Діхтяренко  Л. М., вчитель  хімії  та біології  Кравець  Н. У., вчитель  географії  та  правознавства  Баштан  Т. В., вчитель  трудового  навчання  Карий  І. В..

 

 

В І семестр 2015-2016 н.р. учні школи взяли активну участь в ІІ (районному) етапі предметних олімпіад, конкурсі знавців української мови і. П. Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі м. Т. Шевченка.

Призерами олімпіад стали:

Олійник Євгеній, учень 9 класу -  місце з біології, ІІ місце з укр.., мови, І місце з російської мови;

Гужва Вікторія, учениця 11 класу – ІІ місце з біології, ІІІ місце з правознавства;

Степовий Борис, учень 11 класу – ІІІ місце з трудового навчання;

Діденко Анастасія, учениця 9 класу -  місце з російської мови;

Діденко Ліза, учениця 9 класу – ІІ місце з російської мови.

В районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Г. Шевченка учень 9 класу зайняв 2 призове місце. Активність проявили учні школи в районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, де зайняли 2 призових місця: Клец Вікторія (4 клас) – ІІІ – місце, Олйник Євген (9 клас) – ІІІ місце.

Призерів конкурсу підготували вчитель української мови Діхтяренко Л. М., класний керівник 4 класу Жувака Н. А., вчитель біології Кравець Н.У., вчитель правознавства Баштан Т. В., вчитель трудового навчання Карий І. В., Капустян Н. І., вчитель російської мови та зарубіжної літератури.

 

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього

Українська мова та література

 

1

1

2

Правознавство

 

 

1

1

Біологія

1

1

 

2

Трудове навчання

 

 

1

1

Російська мова

2

1

 

3

 

За ІІ семестр 2015-2016 н.р. Сичов Володимир, учень 10 класу став учасником захисту науково-дослідницької роботи МАН у секції географія на тему «Український туризм у контексті глобалізацій них процесів:сучасний етап та перспективи». Учень 9 класу Олійник Євгеній зайняв ІІІ місце на обласній олімпіаді з біології.

 

 

Вітаємо манівців 2013 року!
  • Діхтярено Тетяну Павлівну - учениця 11 класу захищала науково-дослідницьку роботу на тему: "" та зайняла ІІ - міце
  • Сльзькоух Олену Сергіївну - учениця 10 класу захищала науково-дослідницьку роботу на тему: "Особливості фольклору в говірках Шполянського району Черкаської області" 
Вітаємо олімпійців!
За підсумками проведення районного ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 н.р.
ІІ місце - учень 6-го класу Олійник Євгеній
ІІ місце - учениця 10-го класу Слизькоух Олена
За підсумками проведення районного ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика у 2012-2013 н.р.
І місце - учень 6-го класу Олійник Євгеній
ІІІ місце - учениця 10-го класу Слизькоух Олена
ІV місце - учень 7-го класу Сичов Володимир
За підсумками проведення районних спортивних змагань з настільного тенісу у 2012-2013 н.р.
І місце - учениця 11-го класу Діхтяренко Тетяна
ІV місце - учень 11-го класу Мартинюк Віталій
За підсумками змагань команда нашої школи виборола І місце
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 140
Корисні посилання
Відділ освіти Шполянської держадміністрації
Шполянська ЗОШ І-ІІІст. №1
Сайт директора Лозуватської ЗОШ Рябокінь Яни Олександрівни
Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІст.№2-ліцей"
Шполянський НВК"ЗОШ№3-гімназія"
Шполянська ЗОШ №5"
Шполянський МНВК
Водянський НВК
Топилянський НВК
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Персональний сайт Діхтяренко Людмили Миколаївни.
Пошук
Архів записів
 
 
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz