![](/gruden/dlja_kolazhiv_4.jpg)
04.10.2018 року в школі був проведений День туризму під назвою «Життя – це подорож». День розпочався загальношкільною лінійкою «Всесвітній день туризму», де учні переглянули відео презентацію «27 вересня – Всесвітній день туризму». Для учнів 1-4 класів було організовано смугу перешкод, а учні 5-11 класів взяли участь у топографічному квесті, в ході якого відшукували скарби у вигляді солодощів.
Підведення підсумків гри відбулося після смакування туристичної каші. Найактивнішим учасникам були вручені грамоти.
Переглядів:
382
|
Додав:
lozuvatka
|
Дата:
04.10.2018
|
| |
|
Статистика
Онлайн всього: 11 Гостей: 11 Користувачів: 0
|