![](/_tbkp/2017-12-04_111901.jpg)
28 листопада з метою піднесення настрою дітям волонтерський загін «Турбота» провели акцію «Несемо добро для дітей». Діденко Ліза і Діденко Анастасія провели практичне заняття по виготовленню коробочок-янголів для учнів 9-го класу. В кожну коробочку діти вклали частинку добра, теплоти і смачну цукерку. Створені вироби діти подарували дитячому садочку «Сонечко».
Переглядів:
357
|
Додав:
lozuvatka
|
Дата:
28.11.2017
|
| |
|
Статистика
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0
|