
З 16 по 20 квітня 2018 року в школі проходив тиждень фізики і математики, план роботи якого оголошено на загальношкільній лінійці. Метою тижня було привернути увагу до вивчення предметів фізики та математики, розвинути інтерес до винахідництва, застосування знань в житті.
16 квітня учням було запропоновано перегляд презентації « 56 років освоєння Космосу», де розкрито основні етапи роботи над підготовкою та польотом людини в Космос. Учні ознайомилися із біографіями українських космонавтів та їх внеском в розвиток науки космонавтики. Цього ж дня учні ознайомилися із газетою на корковій дошці «П’ять фактів про українську космонавтику».
17 квітня – день, присвячений винахідникам. Учні 9-11 класів мали змогу переглянути фільм «Креслення Леонардо да Вінчі» та презентацію «Винаходи Леонардо».
18 квітня – день ерудита. Цього дня учні розгадували ребуси, кросворди, софізми, демонструючи при цьому свої знання з математики, фізики, астрономії. Особливо активними були учні 6 і 7 та 11 класів.
19 квітня з учнями 10-11 класів проведено історико-фізичну вікторину «Хто ці вчені? Розкажи про них», де школярі дізналися невідомі факти про вчених фізиків та математиків, а також самі повідомляли товаришам цікаві, іноді смішні, історії про Архімеда, Евкліда, І. Ньютона, А. Ейнштейна, Е. Торрічеллі, Резерфорда та ін. З учнями 7-9 класів проведено гру «Такий цікавий і розумний тиск». Школярі продемонстрували вміння застосовувати знання про тиск в побуті, техніці. Перемогла дружба.
20 квітня – день, присвячений Всесвітньому дню Землі. Цей день запам’ятається учням тим, що під час проведення заходу «Вода знайома і загадкова» вони дізналися про воду багато цікавих фактів, їм продемонстровано неймовірні досліди з водою, а також діти прийшли до висновку, що вода – дорогоцінний дарунок природи, який забезпечує життя на Землі. Чистота води – обов’язкова умова здоров’я і щасливого життя планети. Обов’язок кожного – зберегти цю чистоту.
|