Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 21 » Нагородження переможців Всеукраїнськіої українознавчої гри «Соняшник» та Міжнародної гри із зарубіжної літератури «Sunflower»
19:50
Нагородження переможців Всеукраїнськіої українознавчої гри «Соняшник» та Міжнародної гри із зарубіжної літератури «Sunflower»

Учні Лозуватської школи щорічно беруть активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» та Міжнародній грі  із зарубіжної літератури «Sunflower» адже вони сприяють вихованню у підростаючого покоління любові до України, пошани до рідної мови, звичаїв та традицій нашого народу та культури інших країн.
21 травня 2018 року вчителі української мови та літератури Діхтяренко Л.М. та зарубіжної літератури Капустян Н.І. урочисто нагородили переможців конкурсів.
Дипломи І ступеня Всеукраїнського рівня за участь в українознавчій грі «Соняшник» отримали Клец В. (6 кл.), Лісовенко В. (5 кл.). Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня – Донська К. (5 кл.), Шум А. (6 кл.). Диплом ІІ ступеня регіонального рівня -  Шпиця О. (7 кл.), Мишалов К. (8 кл.), Кравець Г. (8 кл.).  Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня – Сичов М. (8 кл.), Яременко А. (5 кл.).
Дипломами переможців у початковій школі нагороджено Тесленко А. (1кл.), Демченко І. (1 кл.), Олійника І. (2 кл.), Гегельську Н. (2 кл.),Середу Д. (2 кл.), Гадюченко Н. (2 кл.),Бойко Н. (2 кл.), Баштана Р. (3 кл.), Олійника М. (3 кл.), Поліщук А. (3 кл.), Захарченко А. (3кл.).
Сертифікати учасників отримали Діденко Л. (11 кл.), Баштан В. (9кл.), Пірогова В.(5 кл.), Ропай В.(3кл.).
Також були нагороджені  учні 5-11 класів, які  є постійними учасниками Міжнародної гри із зарубіжної літератури «Sunflower». В 2017-2018 н.р. дві учениці Киян Д., 7 клас та Діденко А., 11 клас отримали Диплом ІІІ рівня Всеукраїнського етапу вищеназваного конкурсу. Одинадцять школярів стали переможцями регіонального етапу: Клец В., Клим Ю, Мороз Ю. – 6 клас; Тушківська А., Гончар Я. – 7 клас; Мишалов К., Кравець Г., Шкода А. – 8 клас; Дмитрієва Я., Меркотан П. – 9 клас; Олійник Є. – 11 клас, а також учні початкової школи – Олійник І. та Бойко Н. – 2 кл.
Оргкомітет вітає всіх учасників та їхніх наставників! Щиро дякуємо всім, хто виявив зацікавлення в цих конкурсах.

 

Переглядів: 33 | Додав: lozuvatka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 129
Корисні посилання
Відділ освіти Шполянської держадміністрації
Шполянська ЗОШ І-ІІІст. №1
Сайт директора Лозуватської ЗОШ Рябокінь Яни Олександрівни
Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІст.№2-ліцей"
Шполянський НВК"ЗОШ№3-гімназія"
Шполянська ЗОШ №5"
Шполянський МНВК
Водянський НВК
Топилянський НВК
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Персональний сайт Діхтяренко Людмили Миколаївни.
Пошук
Архів записів
 
 
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz